Novinky z ročníku 2008


2.10.2008 - Realizační tým Trekfestu 008.5 hlásí

"JIŽ BRZY" nastalo a v sekci Program naleznete rozložení přednášek, soutěží, workshopů, besed a promítání letošního ST bloku na posledním Festivalu fantazie 08.

V sekci Anotace naleznete kompletní přehled anotací všech přihlášených pořadů.

Připomínáme, že jsou stále ještě volná místa v přímých Pravdabusech do Chotěboře a z Chotěboře. Podrobnosti najdete zde. Krom toho využívejte pro domluvu spoludopravy funkce integrované v systému Amber.

Vaší pozornosti by nemělo uniknout ani zajímavé divadlo Kabaret Caligula.24.9.2008 - Realizační tým Trekfestu 008.5 hlásí

V sekci Propagace naleznete banner pro Trekfest 008.5.

Byly přidány nové anotace a finální verze program se blíží ke svému zveřejnění - JIŽ BRZY.

10.9.2008 - Realizační tým Trekfestu 008.5 hlásí

Přípravy na TrekFEST 008.5 na Festivalu Fantazie Speciál 08 jsou v plném proudu. Přednášející přihlašují své přednášky a realizační tým sestavuje program.

Pokud i ty chceš na TrekFEST 008.5 přispět svým programem, ať už přednáškou, soutěží či workshopem, ozvi se na mail - trekfest@centrum.cz nebo na ICQ 172-316-949. Nejpozději do 21. 9. 2008.

7.8.2008 - Realizační tým Trekfestu 008 hlásí

Na stránkách Star Trek Sickbay na serveru www.voyager.cz, která k 1. srpnu doznala změny hlavní stránky, najdete nyní 13-ti stránkovou fotoreportáž z Festivalu fantazie 2008. Trekfest, který proběhl od pátku do středy, je doplněn Gateconem z pohledu Hanky (Hypo) Škopové, která jako mnoho dalších fanoušků sci-fi přijela do Chotěboře na celých deset dní. Fotek je zveřejněno přes 1100.
Hezké pokoukáníčko a počteníčko přejeme...

Už nyní se probírají organizační záležitosti ohledně Festivalu fantazie Speciál, který jako každoročně proběhne na podzim, letos ve dnech 24. - 28. října 2008. Poznamenejte si v kalendářích - Trekfest 008.5 bude v pátek, sobotu a neděli.

10.7.2008 - Realizační tým Trekfestu 008 hlásí

Děkujeme všem fanouškům za účast na letošní Star Trek linii Festivalu fanatazie. Právě vaše pomoc, podpora a účast dělá Trekfest Trekfestem. Obzvláštní díky patří též porotě v úterním soudním sporu, kdy se rozhodovalo přímo o osudu vesmíru. Poražená strana sice není stále ochotna uznat prohru, ale my budeme celou kauzu stále sledovat a nejpozději na FFS08 vás osobně informovat.

8.7.2008 - JSME ZPĚT A ZŮSTÁVÁME!

Protože chotěbořský soudní tribunál zamítl naši žalobu a neuznal diskriminaci Zrcadlové říše federálním vesmírem, vzali jsme osud do vlastních rukou! Naše bojové scénáristické jednotky právě nyní infiltrují všechna filmová a televizní studia a začínají přepisovat díly Star Treku. Náš první cíl je jasný - nový film Star Trek J.J. Abramse. To teprve uvidíte, co je to alternativní vesmír!

Nebojte se pohlédnout do zrcadla...23.6.2008 - Realizační tým Trekfestu 008 hlásí

Kompletní program Trekfestu je nyní online včetně všech anotací.
Připravili jsme i soupis a drobné vysvětlení pro všechny soutěže a hry, kterých se letos můžete účastnit.

Do programu jsme byli nuceni zahrnout i nečekaný soudní proces - v úterý večer se v síni chotěbořského kina odehraje soudní spor Star Trek vs. Star Trek. A žalobcem není nikdo jiný, než tajemní hackeři našich webových stránek - zrcadlový vesmír Star Trek světa!
Prý se cítí utlačovaní! Však my je vzápětí zažalujeme za zkažený letáček i web-design!

29.5.2008 - JSME ZPĚT!

Našim špiónům se pro vás podařilo získat první verzi programu, která byla před 14 dni předána Vaškovi Pravdovi k odsouhlasení.

Naše propagační letáčky byly vytištěny a poté podstrčeny realizačnímu týmu Trekfestu. Mnoho Bolianů proto zemřelo. Dle získaných informací týmu již nezbylo nic jiného, než je distribuovat v takovém stavu, v jakém je dostali, po celé České republice.

ZDE si můžete prohlédnout další fotky z příprav Trekfestu.

Včera byla ukončena soutěž o volňásky na Festival fantazie 08. Všem výhercům gratulujeme a vězte... MY PŘIJDEME TAKÉ!

Nebojte se pohlédnout do zrcadla...

22.5.2008 - Realizační tým Trekfestu 008 hlásí

Dnes bylo spuštěno poslední kolo soutěže o volňásky na Festival fantazie 08. Zkuste naposledy své štěstí!

Tak a je to venku! Do systému AMBER, kde se mimo jiné můžete přihlásit na Festivalu fantazie 08, bylo přihlášeno 57 pořadů do ST linie Trekfest 008. ZDE si prohlédnout, co vás letos čeká a včetně anotací k pořadům.

První verze programu byla před týdnem poslána organizátorům FF, nyní čekáme na její schválení. Brzy vás budeme inforovat.

13.5.2008 - Realizační tým Trekfestu 008 hlásí

Změnili jsme stránku Realizačního týmu. Z vedení linie odchází po dohodě všech členů týmu a jeho souhlasu Yakuzza a je nahrazen v této funkci svým dosavadním zástupcem Marghem. Změna již byla přijata i vedením Festivalu fantazie. Na práci týmu se nic nemění, nadále pokračuje v přípravách Trekfestu 008. Yakuzzovi patří díky za veškerou práci, kterou ve vedení linie odvedl.

1.5.2008 - Realizační tým Trekfestu 008 hlásí

Letos si pro vás realizační tým Trekfestu připravil celotrekfestovou soutěž s názvem "ST Momentky". Jedná se o znalostní kvíz všech pěti seriálů Star Treku. V pěti oddělených hodinovkách budete hádat podle námi pořízených fotografií, který známý moment z děje ST epizod jsme se snažili napodobit. Vzorem byl vždy přímo obrázek z epizody. Identifikaci dílů vám ulehčí výběr ze čtyř možných správných odpovědí. Doporučujeme opět osvěžit vaše seriálové znalosti!

Přichystali jsme pro vás Soutěž o volňásky.
Letošní soutěž o volňásky se ponese právě v duchu ST Momentek. Počínaje dnešním dnem vám čtyři týdny po sobě zveřejníme jednu soutěžní fotografii.

30.4.2008 - JSME ZPĚT!

Připravili jsme pro vás PROMO VIDEO, ať víte, co vás čeká!

Našim špiónům se podařilo zjistit, že se skupina zvaná realizační tým opět sešla a prováděla minulý víkend 25.-27.4. podivné zkoušky na Galavečer a na vícedenní soutěž.

Nebojte se pohlédnout do zrcadla...

10.4.2008 - Realizační tým Trekfestu 008 hlásí

Přípravy na Trekfest jsou v plném proudu. Minulý týden byl obeslán mail s pozvánkou na Trekfest 008 a nabídkou spolupráce.

Tuto neděli, 6.4.2008, se na základně Titan konal již druhý realizačný sraz, na kterém se řešil program a pracovalo se na projektech. Řeč přišla i na podivné útoky.

Dnes se nám povedlo uvést úvodní stránku do původní podoby. ZDE, se můžete podívat na vzkaz, který několik týdnů visel na indexu.

Jak jsme zjistili, stránky Trekfestu nejsou jediné, kterých se neznámý útočník dotknul. Na Starnetu se objevila anketa, do které pachatel doplnil podivnou možnost odpovědi. Obáváme se převzetí vlády zástupcem jiné reality. Hlasování budeme nadále sledovat.

31.3.2008 - JSME ZPĚT!

Připravili jsme pro vás banner a pevně věříme v jeho rozšíření!

Přidali jsme i NAŠE náměty na přednášky.

Nebojte se pohlédnout do zrcadla...

28. března 2008 - Realizační tým Trekfestu 008 hlásí

Vážení čtenáři, omlouváme se za neobvyklé události na našich stránkách. Škody napravujeme a stále intenzivně pracujeme na přípravě Trekfestu 008. Přinášíme Vám aktuální informace.

  1. Byla zprovozněna přihláška k účasti na Festivalu fantazie 08.
  2. Vítáme Vaši pomoc v podobě přípravy přednášky či soutěže. Pro inspiraci navštivte naše náměty na přednášky. Se všemi náměty, dotazy a nápady se prosím obracejte na e-mail

14. března 2008

Přípravy na Trekfest 008 jsou již v plném proudu. Pracuje se na přednáškách a soutěžích. Zde se můžete podívat do zákulisí prvního srazu realizačního týmu Trekfestu 008. Ale přes veškeré naše snahy, nám někdo nebo něco zasahuje do hotové práce. Po vypuštění aktualizací se samovolně změnila grafika (nejde znovu přehrát a trhliny, které se na ní objevily, se zvětšují a přibývají), včera jsme měli problémy s tiskem letáčků (na několika různých místech a různých tiskárnách), o bannerech a teaseru nemluvě. Na server stránek jdou útoky z naprosto nemyslné IP adresy 287.659.725.666 . Snažíme se vše vyřešit a v příštím týdnu vás budeme informovat.

Dnes začíná druhý ročník pražského SCONu. I letos pořádá klub CZ Kontinuum ve spolupráci s kluby Trekkies: TNG a UPKB-Dominion startrekový program.

Před Sconem vrámci propagace je tu pětistránková fotoreportáž z Trekfestu 007.5 (Festivalu fantazie speciál).

29. února 2008

Jak oficiální stránky Festivalu fantazie hrdě hlásají, do začátku největšího conu u nás zbývá přesně 118 dní. To znamená, že vámi nenáviděný Realizační tým pomalu ale jistě zahájil přípravy na Trekfest 008. A jaký bude? Opět očekávejte nudné přednášky o seriálech, které jste viděli čtyřikrát, trapné soutěže, o kterých si myslíme, že jsou zábavné, klasické promítání epizod, které pouštíme každý rok a samozřejmě únavně dlouhý galavečer, který je vrcholem trapnosti a nevkusu. Těšíme se na vás, postupně sledujte stránky, možná se dočkáte nějakých informací :-)

Aktuální novinky
Novinky z ročníku 2009
Novinky a fotografie z minulých ročníků